Złoto maszyn górniczych

Szczegóły produktu

Qingzhou Julong środowiska Technology Co., Ltd. produkuje i sprzedaje różnych sprzętów innowacyjnych górnictwa złota. Nasz sprzęt wydobycie złota jest zbudowany do pracy 24/7.Julong ma był projektowania i budowy niezawodne oddzielenie złota i urządzeń górniczych dla ponad 20 lat. Julong złoto maszyn górniczych został wywieziony pomyślnie w ponad 15 krajach Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Europy.


Wszystkie maszyny kopalnie złota Julong jest proste w obsłudze oraz o wysokiej sprawności i odzyskiwania cena złota z 2 cala bryłki do 1 mikrona rudy złota. Wysokiej stopy zwrotu, niezawodność i mobilności oddzielne Julong od wszystkich innych konkurentów w branży górnictwa złota.


Julong złoto maszyn górniczych zarówno można w rzekach lub na ziemi. Można wyodrębnić nie tylko złoto, ale także innych metali z rzeki, stannum, ołowiu, cynku, stibium, diament. Wyszukiwania różnych technologii są dostępne w zależności od wymagań klientów, takich jak złoto wirówki, wahania zjeżdżalnia, płukanie śluzy, złota zbierania trawy i dywan, tancerz, wibrator, amalgamator.


Wydobycie złota maszyna jest głównie w obszarze piasek, zwłaszcza na brzegu rzeki lub suche koryto rzeki. Pogłębiarki wydobycia złota jest stosowany głównie w rzekach i jeziorach, które obejmują wyszukiwania i wyboru funkcji. Julong złoto maszyn górniczych zwykle zawiera materiał system karmienia, tworzywo system przesiewania, złota systemu rozdzielczego, ogonowanie systemu przetwarzania, system dostarczanie wody i dostarczanie system zasilania.

Zapytanie