Chiny jest najważniejszym rynkiem dla urządzeń górniczych

30 października w 16 China International węgla górnictwa technologia i urządzenia wystawy, Niemcy technicznych Rosyjska (VDMA) górniczych Stowarzyszenie, odbyła się konferencja prasowa na spotkaniu, górnictwo skojarzenia członek zarządu Juergen Peschke powiedział Chin jest jednym z najważniejszych rynków dla producentów urządzeń górniczych, Niemcy jest drugim co do wielkości dostawcą Chin górnictwa.

20 lat temu, Niemcy w wystawie budynku hali Niemcy, pokazać najnowsze "Niemcy produkcji" Sprzęt kopalnio-rudny. Teraz wystawa stała się Chiny, a nawet największe wydobycie przemysłu wydarzenie w Azji. Niemczech producenci są zobowiązani do za pomocą mniej węgla lub innych minerałów do osiągnięcia zrównoważonego korzystania z bardziej wydajną produkcję. Te technologie wprowadzą do naszego życia "green górnictwa".

W podziemnego górnictwa i bezpieczeństwa technologii, aby zachować rozwoju technologii górniczych. Przedsiębiorstw i urządzeń górniczych Stowarzyszenie VDMA współzałożycielem regulacyjne Komisji do omówienia rozwoju technologii górniczych, promowania uczelni Niemcy wyszukiwania związane z obszarów wspólnych badań, który pomaga małych i średnich przedsiębiorstw producentów poprawić poziom techniczny.