Pogłębiarki

Pogłębiarki
Szczegóły produktu

Podstawowe informacje

 • Nr modelu: JLCSD-200

 • Rodzaj: dostosowane

 • Stan: nowy

 • Model pompy: 8/6andquot;

 • Znak towarowy: JULONG

 • Kod HS: 8905100000

 • Typ: Kuter pogłębiarki ssące

 • Dostosowane: dostosowane

 • Standardowa głębokość pogłębiania: 5m

 • Przepływ wody: 500m 3/h

 • Pochodzenie: Weifang, Shandong

Opis produktu

Pogłębiarki


I. OPIS PRODUKTU
1. Frez ssania Dredgerof stalowe budowlane, bez własnego napędu, stacja rozkładu typu, jest w stanie koją i koparki o wszelkich wód w strefie przybrzeżnej i śródlądowych rzek. Pogłębiarki może służyć do wydobycia i transportu spójnego osad poniżej Klasa III określona w kodzie dla inżynierów techniki budowlane wydane przez Ministerstwo z wody Resources(MWR) z P. R. Chiny pogłębiania.

2. Itand #39; s kadłuba składa sięamain ponton i dwóch bocznych osłon. Jest łatwe do demontażu lub montażu dla transportu drogowego, kolejowego lub wody i jest łatwe do zmontować na stronie projektu. Silniki i pompa znajdują się w centrum ponton, pontony 2side służyć jako paliwa, zbiorniki balastowe i sklep.

3.Pogłębiarki jest napędzane silnikami Diesla.Główny silnik Diesla jest do jazdy pompa i silnik pomocniczy jest do jazdy układ hydrauliczny, frez, huśtawka i drabiny wciągarki, wciągarki kotwicy i rams spud itp.

4. przestronneKabiny sterowaniajest ergonomicznie zaprojektowane z widokiem 360 stopni. Przyciski obsługi, jerzyki, wskaźniki, mierniki są wyposażone na biurku kontroli. Tylko dwóch operatorów można kontrolować wszystkie pogłębiarki serwerowni.

5. pogłębiarki jest malowanyprzez 4layers morskich farby do ochrony przed korozją. Anody CYNKOWE można dać lepszą funkcję Ochrona antykorozyjna.


III. PAKOWANIE I WYSYŁKA
Sposób pakowania

* FLCandamp; LCL eksportowanie standardowego kontenera 20/40 GP.

* Stal wsparcia andamp; żelazo pakiet morze godny arkusza.

* Obciążenie: Eksport oprogramowania naukowego, prace ładunkowe

Transportu
* Przez morze, kolejowego lub drogowego

* Air dostawy usług


III. NASZE USŁUGI

1. racjonalne i praktyczne designaccording do customersand #39; wniosek okazał się.
2. w okresie gwarancji mamy problemy z jakością repairif providefree pojawiają się.
3. inżynierowie są dostępne toservice overseato montażu i testowania maszyny zgodnie z umową.
4. wolna trainingof pierwszą partię operatora okazały się, wszelkie pytania lub problemy dotyczące produktów mogą być odpowiedział viaonline wsparcia, rozmowy telefoniczne lub wsparcie na miejscu 24 godziny.


IV. FAQ
Aby zapewnić Ci efektywne andamp; odpowiedni cytat i pomoc dla Ciebie, proszę uprzejmie powiedzieć, następujące informacje:

(1) wyjście capacity(m3/h)

(2) Max. Pogłębiania depth(m)

(3) absolutorium distance(m)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub firmy, proszę daj nam znać, staramy się nasze najlepsze, że będziesz zadowolony.

Zapytanie