Chiny River Lake Silt Channel Desilting Dredger na sprzedaż

Chiny River Lake Silt Channel Desilting Dredger na sprzedaż
Szczegóły produktu

Pogłębiarki są powszechnie używane do pogłębiania osadu (mułu) w kanałach, rzekach, zatokach i portach. Pogłębiarka do usuwania mułu może pracować prawie nieprzerwanie podczas pogłębiania i pompowania osadu (materiału do pogłębiania) przez rurociąg wylotowy do wyznaczonego miejsca umieszczenia.


Cechy:

1 .-- Biegnij stabilnie, z wypluwkami i nogami wspierającymi, aby zachować równowagę

2 .-- Wysoka wydajność, z zatapialną pompą błotną i wyposażeniem noża zapewniającego dużą gęstość zawiesiny (około 25%)

3. - Hydrauliczna skrzynia biegów, lekka i elastyczna praca

4 .-- Może być stosowany w zamkniętym kanale, płytkich obszarach, stawie przemysłowym, zbiorniku, gdzie inne pogłębiarki nie mogą pracować

5 .-- Światła na pogłębiarki są dostępne, aby zapewnić stałą pracę dla maksymalnej wydajności

6 .-- Kluczowym elementem, takim jak silnik, pompa i układ hydrauliczny, są międzynarodowe marki


Kluczowe części

1). Głowica

W przypadku jednej głowicy tnącej na jednym ostrzu znajduje się 5 ostrzy, 5-7 zębów. Istnieje materiał Cr. dla łatwego noszenia dowodu. Głowica tnąca jest napędzana silnikiem hydraulicznym; łożysko tnące ma jednostki smarujące do smarowania.

Silnik tnący jest napędzany hydraulicznie, o niskiej prędkości i wysokim momencie obrotowym. Silnik tnący jest zamontowany na przedniej części tnącej na końcu drabiny. Specjalna osłona chroni silnik przed uszkodzeniem spowodowanym piaskiem, kamieniami i gruzem. Pokrywa może zostać usunięta z łatwej inspekcji i konserwacji.


2). Wciągarki hydrauliczne

Aby pomieścić drabinę, jedna wciągarka znajduje się z przodu głównego pontonu zamontowanego na usztywnionym fundamencie. Wciągarka jest napędzana hydraulicznie przez reduktorową skrzynię biegów wbudowaną w strukturę wciągarki. Wciągarka ma hamulec tarczowy, który uruchamia się automatycznie w przypadku spadku ciśnienia. Wciągarka obsługiwana jest z kabiny sterowniczej i ma jedną stałą prędkość.

W przypadku ciągnięcia po stronie drabiny na przedniej części głównego pontonu zamontowane są dwie wciągarki na usztywnionym fundamencie. Wciągarka jest napędzana hydraulicznie przez reduktorową skrzynię biegów wbudowaną w strukturę wciągarki. Wciągarka ma hamulec tarczowy, który uruchamia się automatycznie w przypadku spadku ciśnienia. Wciągarka obsługiwana jest z kabiny sterowniczej i ma zmienną prędkość.


3). Układ hydrauliczny

Układ hydrauliczny jest najważniejszą częścią pogłębiacza do usuwania rzek z kanału rzecznego . Wymagania układu hydraulicznego są bardzo wysokie i rygorystyczne; to główna arteria całego kanału, który odkurza pogłębiarkę. Boczne wciągarki trakcyjne, podnośnik i głowica tnąca pogłębiarek napędzane są silnikami hydraulicznymi.


4) .Dredge Pump (Warman Technology)

Pompa pogłębiarska charakteryzuje się wysoką wydajnością, wykonaną z odpornego na zużycie wirnika odlewniczego i wkładek zamontowanych na wytrzymałym wale i wysokiej jakości łożyskach tocznych.

Wirnik jest mocowany na wale za pomocą gwintu trapezowego bezpośrednio na końcu wału. Uszczelnienie wału jest uszczelnieniem chłodzonym wodą, które można wymienić po zużyciu. Wirnik jest specjalnym typem podwójnie zakrzywionych łopatek o wysokiej sprawności i zoptymalizowanej żywotności przetestowanej w laboratorium i na pogłębiarkach. Wirnik jest zamocowany na wale za pomocą gwintu trapezowego obrabianego bezpośrednio w piaście wirnika.

Obudowa pompy ma kształt spirali zaprojektowanej z myślą o wysokiej sprawności i zoptymalizowanej żywotności przetestowanej w laboratoriach i na pokładzie pogłębiarek. Wkładki pompy są wykonane z materiałów o wysokiej odporności na zużycie i grubych ściankach, aby zmaksymalizować ich trwałość. Osłony odlewnicze są wykonane ze stali usztywnionej tam, gdzie jest to konieczne i obrabiane w celu dopasowania do obudowy i wkładek.


5). Dźwig hydrauliczny i siłownik oleju hydraulicznego

Dźwig pokładowy zainstalowany obok pompy piaskowej jest rodzajem podnośnika z dźwignią i służy głównie jako narzędzie do naprawy pompy piaskowej i wymiany zużywających się części.

Zbiornik oleju hydraulicznego, zwykle używany do podnoszenia lub spadania spudów, aby pomóc w ruchu pogłębiarki. Moc będzie oferowana przez układ hydrauliczny.


6). Kabina eksploatacyjna

Pogłębiarka jest wyposażona w kabinę operacyjną, która zapewnia dobrą widoczność dookoła i zapewnia dobre bezpieczeństwo dzięki dwóm zamykanym drzwiom i przedniej szybie. A kabina pogłębiarka jest wyposażona w krzesło wypoczynkowe, klimatyzator, hałas jest bardzo niski, nadaje się do długiego czasu pracy. Aby łatwo przejść przez mostek i do transportu drogowego, można zdemontować sterownię.
Zapytanie