Chiny 18-calowy kanał hydrauliczny do odsysania osuszonego kanału

Chiny 18-calowy kanał hydrauliczny do odsysania osuszonego kanału
Szczegóły produktu

003_副本.jpg

(1). Główny silnik

Każde urządzenie do pogłębiania zasysania jest wyposażone w następujące światowej klasy silniki typu "disel engine", takie jak Cummins, Caterpillar, DEUTZ, MAN-WMW, Weichai i inne, które można zagwarantować w serwisie posprzedażnym na całym świecie. Klienci mogą wybrać dowolny jeden zgodnie z wymaganiami!

(2) .Dredge pump (Najlepsza pompa w Chinach)

Pompa do pogłębiania ssącego rzeki jest bardzo wydajna i wykonana z odpornego na zużycie wirnika odlewniczego i wkładek zamontowanych na wytrzymałym wale i wysokiej jakości łożyskach tocznych. Wirnik jest mocowany na wale za pomocą gwintu trapezowego bezpośrednio na końcu wału. Uszczelnienie wału jest uszczelnieniem chłodzonym wodą, które można wymienić po zużyciu. Wirnik jest specjalnym typem podwójnie zakrzywionych łopatek o wysokiej sprawności i zoptymalizowanej żywotności przetestowanej w laboratorium i na pogłębiarkach. Wirnik jest zamocowany na wale za pomocą gwintu trapezowego obrabianego bezpośrednio w piaście wirnika.

Obudowa pompy ma kształt spirali zaprojektowanej z myślą o wysokiej sprawności i zoptymalizowanej żywotności przetestowanej w laboratoriach i na pokładzie pogłębiarek. Tuleje pompy są wykonane z materiałów o wysokiej odporności na zużycie i grubych ściankach, aby zmaksymalizować ich trwałość.

(3). Głowica

Silnik tnący jest napędzany hydraulicznie, o niskiej prędkości i wysokim momencie obrotowym. Silnik tnący jest zamontowany na przedniej części tnącej na końcu drabiny. Specjalna osłona chroni silnik przed uszkodzeniem spowodowanym piaskiem, kamieniami i gruzem. Pokrywa może zostać usunięta z łatwej inspekcji i konserwacji.

(4). Wciągarki hydrauliczne windowe

Do umieszczenia drabiny wciągarka jest umieszczona z przodu głównego pontonu zamontowanego na usztywnionym fundamencie. Wciągarka jest napędzana hydraulicznie przez reduktorową skrzynię biegów wbudowaną w strukturę wciągarki. Wciągarka ma hamulec tarczowy, który uruchamia się automatycznie w przypadku spadku ciśnienia. Wciągarka obsługiwana jest z kabiny sterowniczej i ma jedną stałą prędkość.

(5). Wciągarki hydrauliczne

W przypadku drabinowego ciągnięcia na przedniej stronie głównego pontonu zamontowane są dwie wciągarki zamontowane na usztywnionym fundamencie. Wciągarka jest napędzana hydraulicznie przez reduktorową skrzynię biegów wbudowaną w strukturę wciągarki. Wciągarka ma hamulec tarczowy, który uruchamia się automatycznie w przypadku spadku ciśnienia. Wciągarka obsługiwana jest z kabiny sterowniczej i ma zmienną prędkość.

(6). Cylindry hydrauliczne podnoszące

Dla każdego spluwania jeden cylinder wyciągowy zaopatrzony jest w stalową linkę do podnoszenia i ustawiania pogłębiacza. Każdy cylinder jest połączony z głównym pontonem za pomocą łożyska kulkowego. Cylinder utrzymywany jest pionowo przez uchwyt cylindra, umożliwiając swobodny ruch cylindra. Na górze każdego cylindra znajduje się krążek prowadzący linę wyciągową.

(7) .Spudy

Pogłębiarka jest przenoszona przez naprzemienne ruchy spud. Spuds są podnoszone przez siłownik hydrauliczny.

(8). System hydrauliczny

Wszystkie komponenty oprócz pompy czerpakowej są napędzane hydraulicznie przez agregaty hydrauliczne. Pompy hydrauliczne są napędzane i napędzane przez pomocniczy (hydrauliczny) silnik. Hydrauliczna jednostka wykonawcza w następujący sposób: Napęd głowicy tnącej, napęd wciągarki drabinowej, napędy wciągarki bocznej, cylindry podnoszące Spud.

Zapytanie