Wielofunkcyjne pogłębiarki ziemno-chińskie Julong

Wielofunkcyjne pogłębiarki ziemno-chińskie Julong
Szczegóły produktu

1. Ogólne wprowadzenie

Wodno-lądowe pogłębiarki Julong są zaprojektowane z pontonami i gąsienicami, które mogą być używane zarówno na lądzie, jak i na obszarach wodnych. Może być wyposażony w pompę do gnojowicy, łyżkę, podkaszarkę, zgrabiarka i widelec. Celem jest wydobywanie piasku, wycinanie chwastów, pompowanie gnojowicy, zbieranie chwastów itp.

两栖船

2. Parametry pogłębiarki ssącej Julong Cutter
Długość pontonu 6m
Szerokość pontonu 2,8m
Wysokość pontonu: 1.8m
Wersja robocza: ~ 1,3 m
Głębokość robocza: 4m
Szerokość toru: 60cm
Rodzaj jazdy: Silnik hydrauliczny
Moc silnika: 80 kW
Wszystkie te parametry są tylko w celach informacyjnych. Możemy dostarczyć maszynę zgodnie z różnymi wymaganiami.


3. Główne cechy pogłębiarek Julong

- Kontrola jakości

Głównymi elementami pogłębiarek Julong są wszystkie znane marki w kraju i za granicą, takie jak Cummins, Weichai i Schneider itp., Które mogą zapewnić wydajność i żywotność.

- Struktura modułowa

Pontony są połączone śrubą o wysokiej wytrzymałości. Dzięki tej kambodżowej konstrukcji, sprzęt ten może być zapewniony do struktury modułu oraz być łatwo transportowany i montowany.

- koncepcja ochrony środowiska

Kabina przyjmuje nowy materiał chroniący środowisko, który ma zalety izolacji akustycznej i zachowania ciepła i może skutecznie poprawić środowisko pracy.

- Krótki czas dostawy

Julong przygotuje w warsztacie różne główne elementy pogłębiarki, takie jak silnik wysokoprężny, pompa pogłębiająca i głowica tnąca, które mogą znacznie skrócić czas dostawy.


4. Nasza firma

Qingzhou Julong Environment Technology Co., Ltd. z siedzibą w Qingzhou, Shandong, Chiny, jest jednym z profesjonalnych producentów i usługodawców pogłębiarek, zbieraczy chwastów wodnych, maszyn górniczych i powiązanych produktów z około 30-letnim doświadczeniem. JULONG zapewnia pełną obsługę cyklu życia, w tym projektowanie, produkcję, sprzedaż i serwis posprzedażny.

Dzięki doskonałemu zespołowi technologicznemu możemy projektować i produkować wysokiej jakości pogłębiarki i inne maszyny zgodnie z życzeniami klientów. Nasze produkty słyną z łatwej obsługi, niezawodnej wydajności, niskich kosztów i długiej żywotności. Do tej pory JULONG dostarczył maszyny i usługi dla klientów z ponad 30 prowincji w Chinach i ponad 60 krajów w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Oceanii, Ameryce Południowej, Azji Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.


5. FAQ

NIE. 1): Czy Julong jest fabryką lub sprzedawcą?
Julong jest oryginalnym producentem z własną fabryką (nie sprzedawcą)
Wszystkie pogłębiarki, zbieracze chwastów wodnych i maszyny górnicze są produkowane w Julong. W ten sposób Julong może zapewnić lepszą cenę, wyższą jakość i zapewnić dożywotnią obsługę każdego produktu i każdego klienta.
NIE. 2): Czy Julong może wykonać projekt według projektu każdego nabywcy?
Posiadamy profesjonalny zespół do projektowania, produkcji, instalacji i eksploatacji. Po przesłaniu do nas potrzeb i wymagań dotyczących projektu nasi profesjonalni inżynierowie odpowiednio dostosują projekt i zapewnią najbardziej odpowiedni plan zakupu oraz sugestie dotyczące projektu.
NIE. 3): Jak długi jest okres gwarancji?
Na wszystkie maszyny Julong udzielana będzie roczna gwarancja (dwanaście miesięcy). Oprócz rocznej gwarancji zapewniona będzie żywotność serwisu posprzedażnego.
NIE. 4 ): Jaki jest czas dostawy?
Czas dostawy zostanie podany zgodnie z projektem. Aby jednak skrócić czas dostawy, Julong zawsze z wyprzedzeniem produkuje kilka popularnych pogłębiarek i wodnych kombajnów do zbierania chwastów / wodnych zgarniaczy śmieci i innych maszyn.
NIE. 5): Czy Julong zapewni instalację i szkolenie?
Tak. Julong wyśle profesjonalnych i doświadczonych inżynierów na stronę projektu nabywcy, aby zapewnić pełną instalację, testy, uruchomienie i szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji.
NIE. 6): Jakie informacje są wymagane do projektowania pogłębiarki?
Aby wykonać projekt pogłębiarki, ważne są następujące podstawowe informacje.
- Moce produkcyjne
- Pogłębianie
- Odległość rozładowania
- Rodzaj gleby
- Stan projektu (fala wodna, wiatr itp.)
NIE. 7): Jakie informacje są wymagane do zaprojektowania wodnego kombajnu do chwastów / wodnych skimmerów?
- Rodzaj chwastów / materiałów do wycięcia lub zebrania
- Głębokość cięcia / zbierania
- Szerokość koszenia / zbioru
- Ładowność
- Stan projektu (fala wodna, wiatr itp.)

Zapytanie