Amfibia Wielofunkcyjne pogłębiarki do czyszczenia dróg wodnych i pogłębiania piasku

Amfibia Wielofunkcyjne pogłębiarki do czyszczenia dróg wodnych i pogłębiania piasku
Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie ogólne

Długie amfibie pogłębiarki wielofunkcyjne są zaprojektowane z pontonami i torami, które mogą być używane zarówno na lądzie, jak i na obszarach wodnych. Można go wyposażyć w pompę do szlamu, wiadro, wycinarkę do chwastów, zgrabiarkę i widły. Cele to wykopywanie piasku, cięcie chwastów, pompowanie gnojowicy, zbieranie chwastów itp.


2. Parametry pogłębiarek ssących nożyc jangowych
Długość pontonu 6m
Szerokość pontonu 2,8 m
Wysokość pontonu: 1,8 m
Wersja robocza: ~ 1,3 m
Głębokość robocza: 4m
Szerokość toru: 60cm
Typ jazdy: Silnik hydrauliczny
Moc silnika: 80 kW
Wszystkie te parametry są tylko w celach informacyjnych. Możemy dostarczyć maszynę zgodnie z Twoimi różnymi wymaganiami.


3. Główne cechy pogłębiarki Julong

- Kontrola jakości

Głównymi elementami pogłębiarki Julong są wszystkie znane marki w kraju i za granicą, takie jak Cummins, Weichai i Schneider itp., Które mogą zapewnić wydajność i życie zawodowe.

- Struktura modułowa

Pontony są połączone śrubą o dużej wytrzymałości. Dzięki tej konstrukcji łączonej można zapewnić ten sprzęt do struktury modułu i łatwo go transportować i montować.

- Koncepcja środowiskowa

W kabinie zastosowano nowy materiał chroniący środowisko, który ma zalety izolacji akustycznej i ochrony cieplnej i może skutecznie poprawić środowisko pracy.

- Krótki czas dostawy

Julong przygotuje różne główne elementy pogłębiarek w warsztacie, takie jak silnik wysokoprężny, pompa pogłębiająca i głowica tnąca, co może znacznie skrócić czas dostawy.


4. Nasza firma

Qingzhou Julong Environment Technology Co., Ltd. z siedzibą w Qingzhou, Shandong w Chinach, jest jednym z profesjonalnych producentów i usługodawców pogłębiarek, maszyn do zbioru chwastów wodnych, maszyn górniczych i produktów pokrewnych z około 30-letnim doświadczeniem. JULONG zapewnia pełną obsługę cyklu życia, w tym projektowanie, produkcję, sprzedaż i serwis posprzedażny.

Dzięki doskonałemu zespołowi technologicznemu możemy projektować i produkować pogłębiarki wysokiej jakości i inne maszyny zgodnie z życzeniami klientów. Nasze produkty słyną z łatwej obsługi, niezawodnej wydajności, niskich kosztów i długiej żywotności. Do tej pory JULONG dostarczył maszyny i usługi dla klientów ponad 30 prowincji w Chinach i ponad 60 krajach w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Oceanii, Ameryce Południowej, Azji Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.


5. FAQ

NIE. 1): Czy Julong jest fabryką lub sprzedawcą?
Julong jest oryginalnym producentem z własną fabryką (nie dealerem)
Wszystkie pogłębiarki, maszyny do zbioru chwastów wodnych i maszyny górnicze są produkowane w Julong. W ten sposób Julong może zapewnić lepszą cenę, wyższą jakość i zapewnione wsparcie dla każdego produktu i każdego klienta.
NIE. 2): Czy Julong może projektować według projektu każdego nabywcy?
Mamy profesjonalny zespół do projektowania, produkcji, instalacji i obsługi. Po wysłaniu do nas potrzeb i wymagań projektowych nasi profesjonalni inżynierowie odpowiednio dostosują projekt i zapewnią najbardziej odpowiedni plan zakupów i propozycje projektów.
NIE. 3): Jaki jest okres gwarancji?
Na wszystkie maszyny Julong zostanie udzielona roczna gwarancja (dwanaście miesięcy). Oprócz rocznej gwarancji zapewniony zostanie okres użytkowania po sprzedaży.
NIE. 4 ): Jaki jest czas dostawy?
Czas dostawy zostanie poinformowany zgodnie z projektem. Aby jednak skrócić czas dostawy, Julong zawsze z wyprzedzeniem produkuje kilka popularnych pogłębiarek i harwesterów wodnych / odpieniaczy śmieci wodnych i innych maszyn.
NIE. 5): Czy instalacja i szkolenie będą dostarczane przez Julong?
Tak. Julong wyśle profesjonalnych i doświadczonych inżynierów na miejsce projektu kupującego, aby zapewnić pełną instalację, testowanie, uruchomienie i szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji.
NIE. 6): Jakie informacje są wymagane do projektowania pogłębiarki?
Aby zaprojektować pogłębiarki, ważne są następujące podstawowe informacje.
- Zdolność produkcyjna
- Głębokość pogłębiania
- Odległość rozładowania
- Rodzaj gleby
- Stan projektu (fala wodna, stan wiatru itp.)
NIE. 7): Jakie informacje są wymagane przy projektowaniu harwestera wodnego / odpieniacza śmieci?
- Rodzaj chwastów / materiałów do cięcia lub zbierania
- Głębokość cięcia / zbierania
- Szerokość cięcia / zbioru
- Ładowność
- Stan projektu (fala wodna, stan wiatru itp.)


015

012

Zapytanie