Automatyczne naczynie do usuwania gruzu rzecznego

Szczegóły produktu

1. Ogólne wprowadzenie

W pełni automatyczny wodny kombajn do chwastów JULONG służy do zbierania pływających śmieci, wodnych chwastów w zbiornikach, rzekach i jeziorach. Statek został zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze. Wszystkie urządzenia do gromadzenia, przechowywania i transportu mogą być wykonane przez jednego człowieka za pomocą pulpitu sterowniczego.
Harwester jest sterowany przez układ hydrauliczny, a wszystkie części hydrauliczne mają wysokiej jakości urządzenie uszczelniające. Proces roboczy całkowicie odpowiada wymaganiom ochrony środowiska bez wycieku oleju i hałasu.
Kombajn działa szeroko, może nie tylko czyścić duże i długie pływające śmieci (takie jak gałąź drzewa, hiacynt wodny). Ale może również czyścić małe (takie jak białe zanieczyszczenia, rzęsy, plastikowe torby, puste butelki, liście itp.)
Kombajn może automatycznie ukończyć wszystkie prace związane z gromadzeniem, łowieniem, filtrowaniem i rozładowywaniem. Całą pracą można sterować zdalnie w sali operacyjnej. Wydajność pracy kombajnu jest trzydziestokrotnie większa niż w przypadku osób sprzątających.

2. Dane techniczne (w celach informacyjnych. Dostępny jest projekt niestandardowy)

Model JLGC1218
Długość całkowita 12,0m
Całkowita szerokość 3,8 mln
Całkowita wysokość 3,5 m
Długość pontonu 8,0m
Szerokość pontonu 3,2 mln
Wysokość pontonu 0,9 mln
Pełna wersja robocza 0,3 mln
Pusty załadowany projekt 0,5m
Głębokość zbierania 1,2m
Szerokość zbierania 1.8m
Zużycie paliwa <8 l="">
Ładowność 3,0 t
Moc silnika 80kw
Układ napędowy Koła łopatkowe
Prędkość robocza 3 KM / godz
Zdolność do pływania 12h


Zapytanie