Julong środowiska Technology Co., Ltd w Qingzhou City, prowincja Shandong, jest przedsiębiorstwem high-tech koncentrując się na inwestycje, konsultacji, projektowania, produkcji, montażu i eksploatacji zarządu projekty ochrony środowiska i sprzęt z ponad 20 lat projektowania i doświadczenia w produkcji.


Julong ustanowiła industry-academia badań współpracy z Jiangsu statek Design Institute, Shandong University, Ocean University z Chin itp. Teraz Julong zdobyła szereg praw własności intelektualnej, 13 patentów krajowych, 2 osiągnięć naukowych i technologicznych, które osiągnęły poziom wiodących międzynarodowych i jeden osiągnięcia, które osiągnęły poziomu zaawansowane Chiny narodowej. Julong jest oceniane jako Municipal prywatnego naukowych i technologicznych przedsiębiorstwa i doskonałe innowacyjnych przedsiębiorstw. Pierwsze badania centrum wody ekologicznie przyjazne technologii została założona przez Julong i Julong także ma siedzibę centrum badań komunalnych technologii inżynierii i laboratorium inżynierii.


W dwóch dziedzinach produkcji i usług dostarczanie urządzeń ochrony środowiska wód Julong jest zaangażowany w trzech branżach, w tym badań, rozwoju i produkcji, montaż sprzętu i uruchomienie i marketingu i usług posprzedażnych. Julong produkty zostały wywiezione do ponad 50 krajów i obszarów w Azji Południowo-Wschodniej, Azji Wschodniej, Azji Południowej, Ameryce Południowej, Oceania, Afryki i Europy Wschodniej. Produkty zyskały uznanie i wsparcie od klientów zarówno w kraju i za granicą ze względu na Julong w wiodących technologii przemysłu, doświadczeniu w produkcji profesjonalnych, doskonałej jakości i integralności w zarządzaniu.


Julong będzie nadal robić najlepiej stworzyć świata znanych marek w dziedzinie ochrony środowiska wód. Zapraszamy do Julong do badania, wizyty i techniki komunikacji.